Zebranie sprawozdawczo - wyborcze.

W najbliższy poniedziałek tj. 18.07.2016 r o godzinie 19.00 w budynku klubowym odbędzie się zebranie zarządu Klubu Sportowego „Sarzyna”. Po ostatnim meczu ubiegłego sezonu obecny zarząd podał się do dymisji i na ta chwile pewne jest , ze zarzadzanie "Sarzynianka" podejmie się nowy zespół ludzi. Zebranie będzie obejmowało sprawozdanie z dotychczasowej pracy zarządu oraz wybory nowego zarządu. Wszystkich członków uprawnionych do glosowania serdecznie zapraszamy oraz sympatyków naszego klubu, którym los naszego klubu nie jest obojętny.

Jeśli ktoś nie jest członkiem naszego stowarzyszenia przed glosowaniem będzie możliwość dołączenia. Warunkiem jest ukończone 18 lat, wypełnienie deklaracji członkowskiej oraz uiszczenie opłaty członkowskiej.